Vitamin Well Eesti

Loosist.

Tere, hea blogilugeja ! Selleks, et võita endale üleval galeriis olev Vitamin Well focuse kast, pead like'ima Facebookis minu foto lehte: Meelika Lehola Photography ning jagama antud kuulutust. 1500 like'i puhul loosin välja ka võitja. Head loosiõnne !

Jookidest põhjalikumalt.

Vitamin Well joogid on suurepärased janukustutajad, mis on rikastatud paljude eri vitamiinide ja mineraalainete ning puuvilja-ja taimeekstraktidega. Joogid on gaseerimata ning väga maheda maitsega, mitte liialt magusad. Suhkrut sisaldavad joogid keskmiselt 2-3 korda vähem kui teised karastusjoogid.
Vitamin Well joogid sisaldavad B, C, D ja E vitamiine, lisaks veel magneesiumit, tsinki, biotiini, seleeni ning foolhapet.
Eesti turul on Vitamin Well jooke 5 erinevat sorti, kust võib leida nii igapäevaseks janukustutamiseks mõeldud tervisejooke kui ka sportlike inimeste organismile sobivaid jooke.

Care, punase greibi maitsega, aitab tervete, ilusate ja tugevatena hoida juuksed, naha ning küüned. Samas on foolhappe suure sisalduse tõttu on väga kasulik ka lapseootel naistele. Ühes 0,5 liitrises pudelis on 100% soovitatavast päevasest C-vitamiini, foolhappe ning biotiini kogusest. Lisaks 50% soovitatavast E-vitamiini, B12-vitamiini ja tsingi päevasest kogusest. Antud jook sisaldab ka kasulikku foolhapet ning leedrimarja ja rohelise tee ekstrakte.

Everyday, rohelise õuna maitsega, on mõeldud igapäevaseks joomiseks inimestele, kes tõesti hoolivad sellest, et nende keha ja organism saaksid piisavas koguses vitamiine ning mineraalaineid. Everyday aitab ka hästi taastuda!
Ühes 0,5 liitrises pudelis on 100% soovitatavast päevast C-vitamiini ja foolhappe kogusest. Lisaks sisaldab jook ka rohkelt B- ja E-vitamiine, magneesiumit, biotiini, tsink ja seleeni.

Reload, tsitruse ja laimi maitsega, on suurepärane jook aktiivsetele inimestele! Reload hoiab silma peal ainevahetusel ning närvisüsteemil. Lisaks tasakaalustab Reload lihastööd: ei lase lihastel krampi minna ning aitab hästi taastuda. Enam ei pea eestlased ka D-vitamiini vaevuse küüsis vaevlema. Ühes 0,5 liitrises pudelis on 100% soovitatavast päevasest D-vitamiini ja foolhappe kogusest. Lisaks 60% soovitatavast E-vitamiini, 50% B12-vitamiini ja biotiini päevasest kogusest. See pole veel kõik - jook sisaldab suurel määral ka magneesiumit, tsinki, seleeni ning B3-vitamiini.

Focus, mustsõstra maitsega, on esimene ja ainuke tervislik jook Eesti turul, mis sisaldab kofeiini. Focus hoiab mõtlemise erksana ning parandab keskendumisvõimet. Lisaks vähendab ka kurnatust ning väsimust.
Ühes 0,5 liitrises pudelis on 100% soovitatavast C-vitamiini, 50% B6-ja B12 vitamiini ning biotiini päevasest kogusest. Lisaks 40% soovitatavast pantoneenhappe ja niatsiini päevasest kogusest. Sisaldab ka rohelise tee ekstrakte.

Antioxidant, virsiku maitsega, kaitseb inimese keha rakke. Antioksüdandid aitavad kaasa uute rakkude sünnile ja kaitsevad vanu, mistõttu võitlevad need ka keha vananemise vastu.
Ühes 0,5 liitrises pudelis on 100% soovitatavast päevasest C – ja E-vitamiini ning vase kogusest, lisaks vähemalt 40% seleeni, magnaani ja tsingi kogusest. Lisaks sisaldab jook ka kasulikke rohelise tee, leedrimarja, greibikoore ja granaatõuna ekstrakte.

Leave a comment